Hakkımızda

Kurucularımızın da içinde olduğu ekibimizin her bir üyesinin, savunma sanayinin sistem ve yazılım tasarımı projelerinde 20 yılı aşkın tecrübesi bulunmaktadır. Uzmanlığımızın ve tecrübemizin en yoğun olduğu konular haberleşme sistemleri, radar, SAR, elektronik harp, aviyonik sistemler ve gömülü yazılımdan oluşmaktadır. Tecrübemizin tamamına yakını ülkemizin önde gelen savunma sanayi firmalarında kazanılmıştır.

Savunma sanayinin büyük ölçekli sistem ve yazılım tasarımı projelerinde analiz, gereksinim türetimi, tasarım, geliştirme, test, kabul ve bakım süreçlerinin hepsinde yer almış, önemli sorumluluklar üstlenmiş bir ekibimiz bulunmaktadır.

Savunma sanayine katkı sağlayacak yeni projelere devam ederken, tecrübemizi kamu ve özel sektörün sistem ve yazılım ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak da değerlendirmeyi hedefledik. Savunma projeleri güçlü sistem tasarımı, detaylı hazırlanmış gereksinimler ve doğru proje yönetimi gerektirir. Bu özellikleri kamu ve özel sektörün yazılım, dijital dönüşüm ve süreç iyileştirme faaliyetlerine aktarmayı da faaliyet alanlarımız arasına aldık.

2018 yılında, ekip üyelerimizin zaman zaman farklı çatılar altında kazandığı yeteneklerini birleştirerek daha büyük bir sinerji yaratmak istedik. Bu isteğimizi, “daha iyi gerçekleme için doğru analiz ve doğru sistem çözümü” prensibi ile de birleştirerek Altima Teknoloji’yi kurduk.

Hedefimizi, savunma sanayi, kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarını en doğru, hızlı, güvenilir ve maliyet etkin sistem ve yazılım çözümleri ile karşılamak olarak belirlemiş bulunmaktayız.


Vizyonumuz

Savunma sanayi, kamu ve özel sektöre yönelik hızlı, kaliteli ve maliyet etkin sistem çözüm ve yazılımları üretmek, sektörün tercih edilir yüklenicisi olmak


Misyonumuz

Sürekliliği olan, sürece bağlı üretilmiş, dokümantasyonu tam, güncellemelere ve iyileştirmelere açık, kullanıcı dostu, fonksiyonel sistemler tasarlamak ve yazılımlar üretmek